Meble Na Wymiar Strzelin

Od blisko 20 lat zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Firma Alternative posiada tysiące zadowolonych klientów w całej polsce. Najlepszy dowodem jest fakt, że większosć naszych klientów jest z polecenia. I prawie każdy do nas wraca. Naszą reklamą są meble które tworzymy w naszej stolarni i które znajdują sie w tysiacach domów i biur w całej Polsce.

Jak wygląda proces zamówienia mebli na wymiar?

1

Skontaktuj się z nami!

Najlepiej do nas zadzwoń ale oczywiście możesz też wysłać maila. Podczas rozmowy umówimy się na pomiar i omówienie projektu.

2

Spotkanie i pomiar

Dzień w którym odwiedzi Cię nasz specjalista i dokona laserowych pomiarów pomieszczenia oraz opracuje z Tobą projekt mebli do kuchni czy zabudowy szafy.

3

Wycena oraz umowa

Po spotkaniu przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę. Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiała to pospisujemy umowę i zaczynamy produkcję!

4

Realizacja i montaż

Produkujemy Twoje meble a następnie przyjeżdza do Ciebie nasza ekipa montażowa i montuje.

Meble kuchenne na wymiar Strzelin

Kuchnia to jedno z najwazniejszych pomieszczeń w naszym domu, pełni rolę zarówno reprezentacyjną w przypadku kuchni otwartej oraz miejsca w którym komfortowo przygotujemy każdy posiłek. To właśnie meble na wymiar pozwalają zaprojektować idealną kuchnie, dopasowaną do wymiarów pomieszczenia oraz preferencji domowników. Możemy spełnić Twoje kuchenne marzenia i wykonać kuchnie w stylu nowoczesnym, tradycyjnym lub klasyczny. Wykonujemy meble na okuciach uznanych producentów takich jak BLUM (dożywotnia gwarancja!) oraz Hettich.

Szafy na wymiar i inne

Produkujemy również szafy do zabudowy, garderoby oraz wiele wiele innych. Jeżeli potrzbeujesz mebli na wymiar to nie zastanawiaj się i już dziś, zadzwoń do nas lub napisz maila.

Kontakt

+48 698 626 194

[email protected]

Skontaktuj się z nami lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

facebook