Meble na wymiar Oława

Nasza siedziba znajduje się w niewielkiej Miejscowości, w pobliżu miasta Oława. Nie jesteśmy wielką korporacją, a małą rodzinną firmą. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci meble na wymiar idealnie dostosowane do Twoich potrzeb!

Jak wygląda proces zamówienia mebli na wymiar?

1

Skontaktuj się z nami!

2

Spotkanie i pomiar

3

Wycena oraz umowa

4

Realizacja i montaż

Produkujemy meble dla Oławy

Dzwoniąc do nas masz pewność, że telefon odbierze osoba, która sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu. Nie posiadamy wielkiego działu obsługi klienta, gdzie załatwienie jednej sprawy trwa godzinami. Możemy za to zaoferować Ci rodzinną atmosferę, profesjonalne doradztwo i to, że wykonujemy kuchnie na wymiar skrojone pod klienta niczym najlepszy garnitur. Wiemy, że personalizacja to podstawa wyjątkowego designu. Dzięki naszym meblom Twoje mieszkanie nabierze całkiem unikalnego wyrazu!

Siedziba naszej firmy znajduje się tuż pod Wrocławiem, dlatego dojazd do niej jest niezwykle łatwy. Wcześniej jednak najlepiej żebyś skontaktował się z nami mailowo lub telefonicznie i omówił swoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz szafy na wymiar – lepiej nie mogłeś trafić! Wystarczy, że podasz nam wymagane wymiary, a my dopasujemy meble do Twojego mieszkania. Po ustaleniu z Tobą Twoich potrzeb robimy laserowe pomiary, które pozwalają na idealne dopasowanie wymiaru. Następnie zaczynamy produkcję, a po jej ukończeniu przywozimy meble do Twojego mieszkania i składamy je na miejscu. Jak widzisz, cały proces zakupowy jest niezwykle łatwy. Wykonaj do nas telefon lub napisz, a spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu!

+48 698 626 194

[email protected]

Skontaktuj się z nami lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

facebook