Meble na wymiar Oława

Jesteśmy firmą mającą siedzibę w pobliżu miasta Oława. Zajmujemy się produkcją kuchni, szaf oraz innych mebli na wymiar. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, a nasze wyroby są na najwyższym poziomie. Dlatego udzielamy wieloletnią gwarancję. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do potrzeb naszych klientów w zakresie wykonywanych mebli czy zabudowy. A nasi projektanci są innowacyjni i oryginalni.

Jak wygląda proces zamówienia mebli na wymiar?

1

Skontaktuj się z nami!

Zacznij od telefonu do naszej firmy, w celu poznania Twoich potrzeb

2

Spotkanie i pomiar

Następnie wykonujemy pomiar w miejscu montażu oraz omawiamy zakres projektu

3

Wycena oraz umowa

Przygotowujemy wycenę mebli na wymiar którą przesyłamy do akceptacji

4

Realizacja i montaż

Następnie przechodzimy do realizacji mebli na stolarni, a potem montujemy je w wyznaczonym miejscu

Produkujemy meble dla Oławy

Dzwoniąc do nas masz pewność, że telefon odbierze osoba, która sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu. Nie posiadamy wielkiego działu obsługi klienta, gdzie załatwienie jednej sprawy trwa godzinami. Możemy za to zaoferować Ci rodzinną atmosferę, profesjonalne doradztwo i to, że wykonujemy kuchnie na wymiar skrojone pod klienta niczym najlepszy garnitur. Wiemy, że personalizacja to podstawa wyjątkowego designu. Dzięki naszym meblom Twoje mieszkanie nabierze całkiem unikalnego wyrazu!

Siedziba naszej firmy znajduje się tuż pod Wrocławiem, dlatego dojazd do niej jest niezwykle łatwy. Wcześniej jednak najlepiej żebyś skontaktował się z nami mailowo lub telefonicznie i omówił swoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz szafy na wymiar – lepiej nie mogłeś trafić! Wystarczy, że podasz nam wymagane wymiary, a my dopasujemy meble do Twojego mieszkania. Po ustaleniu z Tobą Twoich potrzeb robimy laserowe pomiary, które pozwalają na idealne dopasowanie wymiaru. Następnie zaczynamy produkcję, a po jej ukończeniu przywozimy meble do Twojego mieszkania i składamy je na miejscu. Jak widzisz, cały proces zakupowy jest niezwykle łatwy. Wykonaj do nas telefon lub napisz, a spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu!

Kontakt

+48 698 626 194

[email protected]


Skontaktuj się z nami lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

facebook