Meble na wymiar siechnice

Jesteśmy firmą rodzinna która produkuje meble na wymiar od prawie 10 lat. W naszej ofercie znajdziecie państwo meble do kuchni, meble pokojowe, szafy do zabudowy czy meble łazienkowe. Jako nieliczni posiadamy również możliwośći zabudowy całych garderob w oparciu o Polskie systemy. Posiadamy szeroką paletę wybarwień płyt oraz dodatków. Wyróżniamy się wysoką jakością wykonania mebli.

Jak wygląda proces zamówienia mebli na wymiar?

Poniżej prezentujemy proces współpracy z nami. Zamówienie mebli na wymiar siechnice, to nie lada wyzwanie zarówno dla nas jak i dla Ciebie jako osoby która będzie podejmować kluczowe decyzję. Każdy klient otrzymuje od nas fachową pomoc w planowaniu swojej kuchni, ale również istnieje możliwość współpracy z naszym architektem wnętrz.

1

Skontaktuj się z nami!

Najlepiej do nas zadzwoń ale oczywiście możesz też wysłać maila. Podczas rozmowy umówimy się na pomiar i omówienie projektu.

2

Spotkanie i pomiar

Dzień w którym odwiedzi Cię nasz specjalista i dokona laserowych pomiarów pomieszczenia oraz opracuje z Tobą projekt mebli do kuchni czy zabudowy szafy.

3

Wycena oraz umowa

Po spotkaniu przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę. Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiała to pospisujemy umowę i zaczynamy produkcję!

4

Realizacja i montaż

Produkujemy Twoje meble a następnie przyjeżdza do Ciebie nasza ekipa montażowa i montuje.

Produkujemy meble dla Siechnic!

Jeżeli jesteś zaintresowany naszą ofertą to skontaktuj się z nami. Wybierając nasz masz pewność że otrzymasz meble wysokiej jakości od polskiej firmy. Załatwiasz sprawe z jedną osobą, a nie ze sprzedawcą, działem obsługi itd. To że jesteśmy mała rodzinną firmą, dla wielu osób zamawiających od nas meble jest dużym plusem. Jeżeli chcesz porozmawiać o meblach to śmiało dzwoń! Pomożemy!

+48 698 626 194

[email protected]

Skontaktuj się z nami lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

facebook